O'DRIÚ

Avantgarda. Olfaktorický chaos i harmonie.

Jedinečný Nos, moderní umělec Angelo Orazio Pregoni vytvořil svou značku O'DRIÚ v roce 2011. Principem jeho tvorby je zcela svébytný a osobitý úhel pohledu na tradiční italskou parfémářskou školu.

Jeho parfémy jsou nadčasové, módě nepoplatné a masové světové produkci parfémů otočené zády. Nebo možná spíše postavené na hlavu. O'DRIÚ vytváří jedinečné, překvapivé a bravurní kreace a nabízí vůni jako pomyslný most mezi uměním a parfémářstvím, mezi uměním a světem luxusu, vymezujíc parfém jako intelektuální tvorbu.

 

Angelo experimentuje, přičemž vůně je nastavena jako nástroj komunikace. Nejnovější, s mořskou algou, tuberózou, růží a agarovým dřevem občerstvující a konvence bořící. SEA CENSORED ANGEL, je nevyzpytatelný, tajemný, jako noční moře. Moře jako neprobádaná jeskyně. Ztichlé tóny, tmavá hladina, neznámý svět. Chodidla, jako periskop, mapují terén. Nevidíš. Jen cítíš. Posouváš se krok za krokem, nesmělými krůčky tápeš mořským dnem.

 

Z prvotního tónu živočišného autentického slaného odéru se jako první vymkne mandarinka, pak růže a pak-suchá voda, s psychedelickým podtónem slaných, věčně se pohybujících vln. Odezní, a temná noc změní barvu. Je zelená. Je modrá. Světlušky se spouštějí jako pavoučci na lanech,c o jim hvězdy připravily. Svítá. A růže si opatrně zívne…...

Výhradně v Kosmetických delikatesách Madeleine.

POUZE V KAMENNÉ PRODEJNĚ
Angelo-Orazio-Pregoni.jpg