GROSSMITH

Znovuzrození klasického anglického parfemářského domu

Grossmith je slavný, historický anglický parfémový dům s celosvětovou působností.Vlastní jej a provozují potomci zakládajícího rodu , rodina Brooke. John Grossmith parfémářský dům založil v roce 1835.

Tři Grossmith kolekce devíti vůní vyprávějí příběh o dědictví, královských sdruženích a tvůrčí inovaci.

Hasu-no-Hana, Phul-Nana a Shem-el-Nessim byly původně destinačními parfémy, kdy vůně umí “myšlenkově přenést “ do dalekých krajů- do Japonska, do Indie a do Arábie. Tyto okouzlující vůně, upravené pro 21. století, jako Klasická kolekce, cestují se svými nositeli i dnes v čase a prostoru.


Královská sbírka obsahující  vůni Betrothal , byla založena v roce 2010 na zvláštní počest a u příležitosti oslavy královské svatby prince Williama a slečny Catherine Middleton .V roce 2012 se rozrostla o   Diamond Jubilee Bouquet, jež oslavuje šestnáct let královny Alžběty na trůnu. Grossmith pokračuje v tradici inspirace královskými událostmi, za které mu byly v minulosti uděleny medaile a Royal Warrants.

Odkaz a dědictví domu John Grossmith žijí dál prostřednictvím sbírky nazvané   Black Label. Čtyři zcela moderní vůně, Floral Veil, Amelie, Golden Chypre a Saffron Rose, sdílejí složitost, kvalitu a podhodnocení Klasické  a Královské sbírky a obohacují současnou parfémovou paletu Grossmith.

POUZE V KAMENNÉ PRODEJNĚ
Grossmith_Perfume+Gift+Presentation_10ml